Laserové ošetření

Laserové světlo je světlo se specifickými vlastnostmi a dokáže povzbuzovat metabolismus pleťových buněk. Naše pokožka má více vrstev a její základ se tvoří v buňkách nejspodnější vrstvy. Světlo kosmetického laseru má schopnost pronikat až do této nejspodnější vrstvy naší pokožky, kde je absorbováno prostřednictvím těchto buněk a zde se přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Při průchodu tohoto laserového světla dochází k lepší výživě spodní vrstvy pokožky, rychlejší tvorbě nových a zdravých buněk, které se pak objeví na povrchu jako zdravější, pevnější a vypnutá pleť.

Laser při jednom ošetření řeší pět nejdůležitějších problémů s pletí a to jsou:

  • akné

  • vrásky

  • poruchy pigmentu

  • kuperózu (popraskané žilky)

  • zánětlivé stavy po holení u mužů.

Biostimulační laser Merllin Cosmetic je moderní přístroj, který splňuje veškeré nároky současné kosmetické        péče. Je vybaven nejmodernější optikou i elektronikou. Správné nastavení hlídá mikročip, kosmetička má na displeji přednastaven čas i jednotlivé aplikace.

Laserové ošetření účelně doplňuje laserová kosmetika Merlin. Je to proto, že laser svým působením dodává energii některým látkám, které jsou v přípravcích použity a jsou citlivé na laserové světlo. Konkrétní přípravek z řady laserové kosmetiky je doporučen na základě zjištění stavu Vaší pleti. Po nanesení na pleť je  aktivován kosmetickým laserem. Doporučený laserový kosmetický přípravek lze zakoupit a používat i doma, zpravidla jednou denně, nejlépe pod noční krém. Dosáhnete tak prodloužení  účinku kosmetického laserového ošetření.