Ošetření ozonem

Náš kosmetický salón nové doby nabízí právě Vám profesionální ošetření a tím i řešení různých problémů, se kterými se marně potýkáte. Kosmetické ošetření si v současnosti bez použití přístrojů téměř nelze představit.

Touhu naší doby – omlazení a zkrásnění, lze velmi účinně a viditelně naplnit s elektroestetickým přístrojem Belex 08 – Excellenc.
Jde o nejaktuálnější novinku v oblasti přístrojové techniky pro ošetření obličeje. Jediný přístroj, který obsahuje vše potřebné pro moderní péči o pleť. Plastická chirurgie není jediným prostředkem pro zpomalení procesu stárnutí. Trápí vás aknózní pleť? Pozorujete větší množství vrásek? Chcete pleť hloubkově vyčistit, hydratovat, zpevnit a revitalizovat? Vaše problémy lze za pomoci přístroje a aplikací špičkových kosmetických produktů vyřešit a to vždy s maximální spolehlivostí a bezpečností. Sezení za sezením bude Vaše pleť zdravější a krásnější a to vše s viditelnými a dlouhotrvajícími účinky, které jsou klinicky ověřené. Nikdo z nás nemusí stárnout tak rychle, jako stárli naši rodiče. Vitalitu a mladistvý vzhled si můžeme uchovat až do pozdního věku.